Tysbud

O nas

 

TYSBUD to firma rodzinna powstała w 1994 roku. Od ponad dwudziestu lat z pasją i zaangażowaniem staramy się sprostać  Państwa oczekiwaniom i wyzwaniom wymagającego rynku.

Doświadczenie zdobyte przez lata praktyki pozwala nam świadczyć usługi remontowo-budowlane począwszy  od drobnych zleceń po budowę domów i innych obiektów  na najwyższym poziomie. W celu zwiększenia atrakcyjności naszej oferty dołączyliśmy z czasem usługi projektowo-dekoratorskie.

Nasi klienci otrzymują profesjonalne doradztwo przed rozpoczęciem prac oraz w  trakcie ich realizacji. Oferujemy pomoc w doborze materiałów, wizualizacje, aranżacje oraz usługi  budowlane i wykończeniowe, nawet bardzo skomplikowane i niestandardowe. Cechuje nas wysoka jakość wykonywanych usług, solidność i fachowość.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Państwa marzenia o ciepłym i przytulnym domu realizujemy oferując wyjątkowe kominki.  Współpracujemy z najlepszymi producentami , żeby były one nie tylko piękne, ale również niezawodne.  Ich oryginalność podkreślają wycinane w naszym zakładzie marmury, granity, spieki, czy układane pieczołowicie kafle, a przede wszystkim indywidualne i niepowtarzalne projekty.

Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji i wystawiamy faktury VAT

 

Zdjęcie